2010-11-20

0 komentarzy


Squash Szczecin – dobiega końca budowa Squash Klub na Rampie


Dobiega końca budowa squash klubu NA RAMPIE.w Szczecinie. Oficjalne otwarcie klubu SQUASH NA RAMPIE odbędzie się 4.12.2010. Właściciel klubu zapowiada…


Właściciel SQUASH NA RAMPIE zapowiada wiele atrakcji związanych z otwarciem nowego dotychczas najbardziej profesjonalnego klubu squasha w Szczecinie.Podczas otwarcia klubu SQUASH NA RAMPIE odbędą się między innymi mecze pokazowe z udziałem czołowych zawodników ostatnich Mistrzostw Polski w Squash, bezpłatne treningi z udziałem doświadczonych instruktorów, degustacja win i prezentacja sprzętu squashowego firmy POINTFORE www.pointfore.pl Swój udział w imprezie zapowiedział już doświadczony trener squasha, wyłączny przedstawiciel w Polsce ASB Babinsky GmbH – Wojciech Emil Kosow, który obiecał udzielenia bezpłatnych wskazówek początkującym i zaawansowanym zawodnikom, oraz udzielenia porad szczecińskim instruktorom squasha, jak efektywnie i w krótkim czasie uczyć początkujących podstaw gry w squash …  W szczecińskim klubie SQUASH NA RAMPIE firma ASB wybudowała 3 korty w innowacyjnym systemie 85. Szczecińscy zawodnicy testujący korty ASB w systemie 85 wypowiadają się o nowym systemie ASB Squash w samych superlatywach. 

Oto kilka wypowiedzi:

 

„piłka na tych kortach ASB odbija się wyjątkowo dobrze bez porównania do tego, co mamy dotychczas w Szczecinie…”

„jestem zachwycony amortyzacją podłogi w kortach ASB. Po prostu czujesz jak ugina się parkiet pod stopami już wchodząc do kortu, a w czasie gry amortyzuje rewelacyjnie…”

„wiele słyszałem i czytałem o najwyższej jakości kortów do squasha firmy ASB, ale dopiero, gdy sam zagrałem na tym korcie wiem, na czym polegają różnice między poszczególnymi markami. Piłka na korcie ASB odbija się rzeczywiście regularnie. Jeśli przegrasz mecz nie masz wymówki, że coś z kortem było nie tak…”„podłogi na kortach w Squash Na Rampie trzymają but zawodnika wychodzącego do piłki, jakby był przyklejony butaprenem. Poślizg stopy jest praktycznie niemożliwy. Super ściany, super podłogi. Cieszę się, że wreszcie będę mógł grać na profesjonalnych kortach w Szczecinie…” 

„opukałem wszystkie ściany boczne i frontowe tych kortów ASB i ze zdumieniem, ale jednocześnie z satysfakcją muszę stwierdzić, że w każdym punkcie obojętnie, na jakiej wysokości i którejkolwiek ze ścian odnotowałem taki sam odgłos po uderzeniu. Szacunek dla ASB za wypracowanie tak doskonałej technologii budowy squash kortów…”


Zapraszamy na oficjalne otwarcie klubu SQUASH NA RAMPIE w Szczecinie już 4.12.2010 i do rezerwacji kortów już dzisiaj…

Kontakt Klub SQUASH NA RAMPIE w Szczecinie ul. Bohaterów Warszawy

www.rampasquash.pl 
Kontakt ASB Squash Polska

www.squashcourt.pl 

Wasz SquashNetTeam  62.129.210.236